Adres: Aktarhüssam Mh. 1. Bölüntü Sk.
No: 4 Göktaş İş Mrk. K:4 N:11 Fomara Osmangazi/Bursa
0224 253 94 56 0532 456 25 10

Bursa Avukatlık Ofisi

14 Ekim 2020
10 Okunma

Türkiye’nin en büyük sanayi kentleri arasında yer alan Bursa’da hukukî ihtilaflarınız için avukat bürosu arayışınız olabilir. Bu noktada Bursa avukat büromuz hizmetinizde yer almaktadır. Deneyimli hukukçu personellerimiz ile birlikte vermiş olduğumuz hizmet, hukukun birçok sahasına yayılmış durumdadır. İcra hukuku dalından iş hukukuna kadar muhtelif hukukî sorunların çözümü için gerekli adımları gerçekleştirmekte ve vekil-müvekkil ilişkisi başlangıcından sonuna kadar müdafaa etmekteyiz.

Bursa Avukatlık Ofisi

Adliyeye gitmeden sorunlarınızı çözmek için öncelikle sitemizin iletişim bölümünde yer alan bilgilerden tarafımıza ulaşabilirsiniz. Yapacağımız ön görüşme sonrasında vekâlet ilişkisini başlatabilir ve böylece hukukî sorunlarınız için avukatımızı yetkilendirebilirsiniz. Bursa avukat ofisi olarak Bursa boşanma davası, Bursa işçi davası ve Bursa icra avukatı gibi konularda hukukî destek sunmaktayız.

Merkez ilçede yer alan hukuk büromuz, alanında deneyimli personellerin yönetiminden oluşmaktadır. Bu durumda sorunlarınız çok kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Her avukatımızın kendi uzmanlık alanı olduğu gibi hem hukukun özel hem de ceza kısmında faaliyet göstermekteyiz. Öte yandan Bursa boşanma avukatı olarak tecrübeli vekillerimiz de bulunmaktadır.

Hukukun en çetrefilli dava türlerinden biri konumundaki taşınmaz davaları, sahasında oldukça tecrübeli hukukçularımız vasıtasıyla en doğru şekilde sürdürülmektedir. Herhangi müessif bir olayla karşılaşmanız durumunda ceza davası ile de yollarınız kesişebilir. Bu durumda ceza davalarını tek başınıza yürütmek çok yarar sağlamayacaktır. Zira davanın gerektirdiği muhtelif hukukî bilgi, ancak avukatlar vasıtasıyla doğru bir zemine oturtulabilmektedir. Bu durumda yanlış bir işlem yapmamak adına Bursa avukat büromuz aracılığıyla ceza davalarınız için vekâlet verebilir ve müvekkilimiz olabilirsiniz.

Bursa Avukat

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz vekillik anlayışı çerçevesinde başarılı bir hukuk portföyü çizdiğimizi belirtmemiz gerekir. Bu durumda siz de karşılaştığınız hukukî sorunlarınız için muhakkak profesyonel destek almalısınız. Sitemizin iletişim bölümünde yer alan iletişim formunu doldurabilir ya da 0224 253 94 56 – 0532 456 25 10 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. En uygun zaman dilimi için randevu oluşturarak ön görüşme sağlamak, hukukî süreç hakkında detaylı bilgilendirme yapmak adına çok mühim bir nokta teşkil etmektedir. Bununla birlikte avukatlık ödemelerinizi de tamamen online ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bursa Avukatları
Bursa Avukat
Bursa Avukat

Bursa Avukatları

Av. Muhammet Gül - 22 Ekim 2020

Avukatlar hayatımızı çeşitli dönemlerinde ihtiyacımız olan mesleklerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı hak mahrumiyeti yaşamamızda veya herhangi bir konu ile…

Bursa Avukatlık Bürosu
Bursa Avukat
1 views
Bursa Avukat
1 views

Bursa Avukatlık Bürosu

Av. Muhammet Gül - 20 Ekim 2020

Hayatın akışı içinde karşı karşıya kalınabilen farklı sorunların çözülmesi ve yaşamın bir kısmının kurallar çerçevesinde düzenlenmesi için hukuk alanına ihtiyaç…

Bursa Avukat Bürosu
Bursa Avukat
15 views
Bursa Avukat
15 views

Bursa Avukat Bürosu

Av. Muhammet Gül - 7 Ekim 2020

Hukuk, yasalar ve kanunlar başlı, başına geniş yelpazeler içerisinde ele alınması gereken alanlardandır. Günümüzde birçok hukuk gerekliliğine göre davalara dahil…

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish